Sprzątanie terenów zewnętrznych

Firma Breclean chcąc zapewnić kompleksowość usług, w ramach świadczenia usług sprzątania obiektów, świadczy dodatkowo usługi utrzymania porządku na terenach zewnętrznych. Posiadamy niezbędne wyposażenie techniczne jak i doświadczenie w pracach na terenach zielonych oraz utwardzonych. Dodatkowo prowadzimy prace ogrodnicze:dbamy o roślinność już istniejącą oraz wykonujemy nowe nasadzenia na życzenie Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Całoroczna pielęgnacja terenów zielonych

Usługa całorocznej pielęgnacji terenów zielonych jest najczęściej usługą łączoną z sprzątaniem obiektów.
Wiosną i latem pielęgnujemy tereny zielone. Kosimy i podlewamy trawniki, przycinamy drzewka i krzewy, wykonujemy drobne prace ogrodnicze. Na życzenie klienta, zajmujemy się również obsadzeniem kwiatów wiosną. Utrzymanie ciągów komunikacyjnych polega głównie na ich systematycznym zamiataniu oraz usuwaniu chwastów i traw wyrastających spomiędzy krawężników i kostek.
Jesienią zajmujemy się grabieniem liści, usuwaniem suchych gałęzi, przycinaniem krzewów i drzewek oraz utrzymaniem czystości w ciągach komunikacyjnych podobnie jak wiosna i latem.
Zimą utrzymujemy w czystości ciągi komunikacyjne pieszych. Wysokiej jakości sprzęt pozwala nam na sprawne usunięcie każdej ilości śniegu. W mroźnych dniach pojawiają się także oblodzenia, które usuwamy chemicznie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Czyszczenie kostki brukowej

Nasza firma oferuje również czyszczenie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową. Czyścimy powierzchnie zanieczyszczone wszelkiego rodzaju substancjami, począwszy od kurzu po smary, oleje, powierzchnie porośnięte mchem i porostami, wykwitami wapiennymi. Czyszczenie polega na wstępnym położeniu piany ze zraszacza na zabrudzoną powierzchnię, a następnie umyciu całej powierzchni pod wysokim ciśnieniem i wysoką temperaturą za pomocą maszyny Karcher. Środki z których korzystamy, doskonale rozpuszczają wieloletnie zabrudzenia które zdążyły już głęboko wniknąć w czyszczone powierzchnie. Nieodłącznym elementem czyszczenia kostki jest zabezpieczenie jej powierzchni przed ponownym zabrudzeniem. Koszt usługi uzależniony jest od czyszczonej powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. W celu wyceny usługi prosimy o kontakt z naszym Przedstawicielem.

Odśnieżanie ręczne i maszynowe

Firma Breclean świadczy zimą usługi utrzymania w czystości pieszych ciągów komunikacyjnych i parkingów. Wysokiej jakości sprzęt pozwala nam na sprawne usunięcie każdej ilości śniegu. W mroźnych dniach pojawiają się także oblodzenia, które usuwamy chemicznie.

Odśnieżanie dachów

Zimą nasza firma świadczy również usługi odśnieżania dachów. Jeżeli będą Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Usuwanie sopli lodowych

Zimą nasza firma świadczy również usługi usuwania sopli lodowych z dachów. Jeżeli będą Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Czyszczenie rynien

W ramach utrzymania czystości w budynkach użyteczności publicznej, wykonujemy dodatkową usługę czyszczenia rynien. Jeżeli będą Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Sprzątanie po uroczystościach i eventach

Firma Breclean oferuje sprzątanie po bankietach, premierach, imprezach okolicznościowych, eventach, imprezach plenerowych. Oferta ta skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych.
Nasz personel bazując na profesjonalnym sprzęcie i środkach chemicznych najlepszych producentów doprowadzi do czystości wszystkie obiekty/tereny szybko i skutecznie. Jeżeli będą Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Szczegółowa oferta

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą sprzątania obiektów oraz terenów zewnętrznych.