Prace specjalistyczne

Nasza firma wykonuje szereg prac specjalistycznych przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń oraz maszyn czyszczących. Stosujemy profesjonalne środki chemiczne, odpowiednio dobrane do konkretnych prac oraz stopnia zabrudzenia powierzchni. Nasz przeszkolony oraz doświadczony zespół pracowników w oparciu o fachową wiedzę wykonuje nawet najtrudniejsze zadania. 

Sprawdź cennik i wolne terminy!

Pranie wykładzin

Większość z nas ma w domu, w biurze -wykładziny i dywany. Są dekoracyjne, dodają ciepła, jednak ich największą wadą jest podatność na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Codziennie osadza się na nich kurz, piasek, błoto, nie wspominając już o plamach po jedzeniu, piciu, smarach, olejach, farbach, kosmetykach. Wszystkie te zanieczyszczenia kumulują się, większość z nich utlenia się, pozostawiając wykładzinę twardą i odporną na działanie chemiczne i mechaniczne. Po kilku latach nie widać już piękna i świetności wykładziny którą zakupiliśmy. My możemy przywrócić na nowo kolory, puszystość i czystość pranym powierzchniom pozostawiając na długo zapach świeżości.

Czyszczenie wykładziny posiada oprócz walorów estetycznych również duże znaczenie zdrowotne.
Wielu z nas alergia kojarzy się z wiosną. Tymczasem uczulenie na pyłki roślin to tylko jedna z wielu jej odmian. Przez cały rok alergika atakują roztocza kurzu domowego. I to one są najczęstszą przyczyną astmy oskrzelowej. Kurz unoszący się w domu zawiera roztocza, sierść i naskórek zwierząt, pyły materiałów budowlanych, pozostałości po środkach zapachowych, kosmetykach i inne substancje uczulające. Przenikają one do płuc i śluzówek osłabiając układ oddechowy i odpornościowy.
Nie zdajemy sobie sprawy, iż powietrze w pomieszczeniach jest zazwyczaj od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz. Natomiast w domach spędzamy średnio 80% czasu, w tym przeciętnie 8 godzin w łóżku – miejscu szczególnie narażonym na szkodliwe działanie roztoczy.
Regularne odkurzanie oraz jego łóżka pomaga pozbyć się roztoczy i ich pozostałości.
Odkurzacze oraz środki przez nas stosowane umożliwiają oczyszczenie domu z alergenów.

Czyszczenie wykładzin odbywa się przy użyciu urządzenia ekstrakcyjnego Puzzi 200. Urządzenie to odsysa ok 80% wody, dlatego wykładziny przez jakiś czas pozostają wilgotne. Standardowy środek, który stosujemy jest w pełni bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, nie zawiera środków wybielających, usuwa olej, tłuszcz, kurz, piasek. W przypadku trudnych plam i zanieczyszczeń, stosujemy indywidualne rozwiązania. Tylko przy systematycznej pielęgnacji wykładzin zanieczyszczenia przylegają słabiej do powierzchni.
Prace wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu metodą ekstrakcyjną.
Koszt usługi zależy od stopnia zabrudzenia oraz wielkości czyszczonej powierzchni.

Sprawdź cenę i wolne terminy!

Mycie elewacji

Oferujemy Państwu czyszczenie metodą wysokociśnieniową, następujących elementów:
- Elewacji budynków
- Podmurówek
- Tarasów
- Schodów
- Ogrodzeń

Przy zastosowaniu maszyny Karcher oraz odpowiedniej chemii przemysłowej czyścimy powierzchnie porośnięte mchem i porostami.
Mycie przebiega w kilku etapach:
-Natryskiwanie skoncentrowanej piany
W pierwszym etapie natryskujemy cala powierzchnię skoncentrowana pianą i czekamy, aż odpowiedni preparat zdąży przereagować z zanieczyszczeniami.
- Mycie wysokociśnieniowe
Drugi etap to mycie powierzchni za pomocą myjki wysokociśnieniowej Karcher. Gorąca woda pod wysokim ciśnieniem oraz odpowiednie środki chemiczne powodują oderwanie zanieczyszczenia od podłoża. Zabieg ten powtarzany jest co najmniej dwukrotnie, a przy wysokich zabrudzeniach nawet trzykrotnie.
- Zabezpieczenie czyszczonej powierzchni
Trzeci a zarazem ostatni etap to ponowne natryskiwane warstwą środka zabezpieczającego przed ponownym rozwojem mchów, porostów, grzybów.

Sprawdź ceny i wolne terminy!

Mycie okien standardowe oraz alpinistyczne

Usługa mycia okien obejmuje mycie framug, parapetów, świetlików oraz powierzchni szklanych.
Innowacyjna technologia, z której korzystamy pozwala na czyszczenie szklanych powierzchni bez pozostawiania smug czy zacieków na framugach okien, pad z mikrofibry oraz środki czyszczące w skoncentrowanej formie zapewniają najlepsze rezultaty czyszczenia.
Koszt usługi zależy od rodzaju oraz powierzchni okien.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą usługą prosimy o kontakt z naszym Przedstawicielem.

Sprawdź ceny i wolne terminy!

Sprzątanie poremontowe i pobudowlane

Oferujemy kompleksowe sprzątanie poremontowe i po budowlane oraz w trakcie realizacji nowych inwestycji. Sprzątamy gruntownie przed odbiorem pod klucz. Jesteśmy idealnym partnerem dla firm budowlanych oraz firm prowadzących remonty.
Nasza firma jest otwarta również na potrzeby klientów indywidualnych. Sprzątamy po remontach i przebudowach domków jednorodzinnych, mieszkań. Usuniemy cały bałagan, kurz, plamy po farbach, olejach, smarach.
Przed każdorazowym wykonaniem usługi, jeden z naszych przedstawicieli musi dokonać wizji lokalnej obiektu, w celu wykonania wyceny usługi. Całkowity koszt zależy od zakresu prac jaki mamy wykonać oraz od stopnia zabrudzenia podłóg, okien, ścian itp.
Nasz zespół pracując na najwyższej jakości sprzęcie oraz środkach czystości, skutecznie doprowadzi obiekt do użyteczności.

Sprawdź ceny i wolne terminy!

Doczyszczanie podłóg

Oferujemy Państwu maszynowe doczyszczanie posadzek przy wykorzystaniu profesjonalnych środków czystości oraz urządzeń szorująco-zbierających. Nasza firma dysponuje maszynami doskonale sprawdzającymi się na niewielkich i umeblowanych powierzchniach tj. sklepach, urzędach, salonach, restauracjach, biurach.
Dodatkowo posiadamy maszyny przeznaczone do doczyszczania dużych powerzchni magazynowych, handlowych i przemysłowych. Usługa obejmuje gruntowne czyszczenie podłogi oraz nałożenie odpowiedniej warstwy ochronnej, bez której podłoga po niewielkim odstępie czasu wyglądałaby jak przed czyszczeniem. Zabrudzenia powstawałyby dwukrotnie szybciej z racji niezamkniętych "porów" w materiale posadzki.
Podłoga "pochłaniałaby brud".
Dzięki nałożeniu filtru ochronnego posadzka, przy odpowiedniej codziennej pielęgnacji, zachowa swój piękny wygląd. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przedstawioną usługą prosimy o kontakt.

Sprawdź ceny i wolne terminy!

Polimeryzacja podłóg

Wszystkie powierzchnie z biegiem czasu ulegają uszkodzeniu. Brud dostaje się między powstałe rysy tworząc warstwę izolacyjną i powoduje zmatowienie powierzchni. Stosując najlepsze maszyny i środki do utrzymania czystości nie jesteśmy w stanie temu zapobiec. Jedynym rozwiązaniem jest zabezpieczenie posadzki odpowiednim polimerem. Korzyścią tej operacji jest zdecydowanie dłuższa żywotność powierzchni, antypoślizgowość, zatrzymanie przenikalności płynów do 48 godzin oraz, co jest również bardzo istotne, ładny wygląd. Powłoka polimerowa, której grubość wynosi przeciętnie ułamki milimetrów, ma zabezpieczać przed drobnymi zarysowaniami powstającymi na skutek użytkowania podłogi, a powodującymi jej ścieranie w dłuższym okresie czasu. Przyczyną tego zawsze były drobiny piasków, pyłów i brudu, które pod podeszwami butów i kółek wózków działają jak drobnoziarnisty papier ścierny. Uszkadzają one powierzchnię podłogi, tworząc mikroskopijne zarysowania i bruzdy, w które wnikają z kolei cząstki brudu. Proces niszczenia posadzki następuje w bardzo krótkim czasie, wierzchnia warstwa zostaje po prostu starta. Zabezpieczenie podłogi powłoką polimerową powoduje, że w pierwszej kolejności ściera się właśnie sam polimer zostawiając podłogę niejako nietkniętą. Wszelkie zarysowania i uszkodzenia mechaniczne dotykają najpierw powłokę polimerową, pozostawiając strukturę podłogi nienaruszoną. Jest to najważniejszy powód, dla którego stosuje się powłoki zabezpieczające – przedłużenie żywotności zainstalowanej posadzki oraz jej pierwotnego wyglądu. Reasumując jest wiele racjonalnych powodów, dla których warto zabezpieczać podłogi powłokami polimerowymi. Jednych przekona piękny wygląd posadzki, inni zwrócą uwagę na korzyści ekonomiczne lub łatwość utrzymania w czystości. Jeszcze inni zainteresują się powłokami ze względu na ich dodatkowe właściwości antypoślizgowe oraz zatrzymanie plam do 48 godzin. Zabezpieczanie powłokami jest uzasadnione ekonomicznie i przynosi wymierne efekty w dłuższym okresie użytkowania podłóg.
Dlatego proponujemy Państwu zabezpieczenie posadzki w Waszym biurze, hali produkcyjnej, magazynie, szkołach czy ciągu komunikacyjnym wysokiej klasy polimerami wzmocnionymi uretanem, które posiadają właściwości antypoślizgowe UL (Underwriters Laboratory), co pozwala na uniknięcie upadków, oraz posiadają atesty PZH.

Sprawdź ceny i wolne terminy!

Szczegółowa oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą sprzątania obiektów oraz terenów zewnętrznych.