Oferta dla firm

Chcesz zlecić sprzątanie biura profesjonalistom?

Już wiesz, że to istotna sprawa w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Jeżeli tak, to pozwól, że powiem Ci dlaczego warto z gąszczu firma sprzątających wybrać właśnie naszą firmę!

 

Po pierwsze.

 

Mamy niezbędne doświadczenie. Jesteśmy na rynku od nie mal 10 lat. Niewiele rzeczy może nas zaskoczyć. Wiemy „co jest nie tak jak trzeba?”, „jak sobie z tym poradzić” i „dlaczego Klienci się do nas zgłaszają”. Znamy bolączki naszej branży i doskonale sobie z nimi radzimy. A dlaczego? 

 

Po drugie.

 

Między innymi dlatego, że jesteśmy firmą rodzinną.

To daje nam niezwykłą stabilność i pozwoliło przetrwać kryzysy rynkowe. Każdy Klient jest dla nas ważny. Nie jesteśmy korporacją do której nie można się dodzwonić, a jak się dodzwonisz to nie wiesz z kim rozmawiałeś. Dla nas kontrakt to nie cyferki, ale umowa, za którą stoją konkretni ludzie, dla których chcemy zadbać o czystość w ich przestrzeni.

Pracujemy z dużym zaangażowaniem i pasją, a za jakość naszych usług ręczymy własną twarzą i reputacją. 

 

Po trzecie.

 

Nie jesteśmy najtańszą firmą. Nie polecam Ci wybierać tej najtańszej. I nie dlatego, że zbijamy na tym kokosy. Nie oszukujmy się – sprzątanie to bardzo ciężka i często niedoceniana praca.

A jak myślisz co stoi za dobrą usługą sprzątania?

Przede wszystkim pracownicy serwisów sprzątających.

Koszt ich zatrudnienia stanowi 70-80% wartości całego kontraktu. Szalenie szybko rozwijająca się technologia, niezmiernie przyspiesza naszą pracę, ale człowieka póki co nie zastąpi. Chcemy aby ich ciężka praca była godziwie wynagradzana. Nie jesteśmy częścią szarej strefy. Każdy z naszych pracowników pracuje w oparciu o umowę i jest ubezpieczony. Posiada szkolenie BHP oraz szkolenie stanowiskowe. Zadowolony, zmotywowany i przeszkolony pracownik będzie przychodził do Twojego biura uśmiechnięty i zaangażowany. I to jest podstawą sukcesu. Ponad 87% naszych Klientów oraz potencjalnych Klientów na pytanie „Co jest dla Państwa najważniejsze?” odpowiadała „Chcemy, żeby do naszego biura przychodziły stałe osoby”.

Dzięki naszej wizji prowadzenia firmy jest to możliwe. 

 


 

Prowadzisz niewielką działalność? Masz małe biuro?

Koniecznie sprawdź ile będzie Cię kosztować sprzątanie biura do 150m2

 


Nadal uważasz, że sprzątanie to tylko zbędny koszt?

Przeczytaj 10 powodów, dla których powinieneś zatrudnić dobrą firmę sprzątającą.

 

  1. Wywiązujesz się z obowiązku zapewnienia czystości w miejscu pracy (roz­po­rzą­dze­nie w spra­wie ogól­nych prze­pi­sów bez­pie­czeń­stwa i higieny pracy z dn. 23 sierp­nia 2003 r.).

  2. Mniejsze koszty. Przestają interesować Cię zwolnienia chorobowe, urlopy, rekrutacja, szkolenia, zakup środków itp. + dostajesz Fakturę VAT.

  3. Więcej czasu na prowadzenie właściwej działalności. A wiadomo – czas to pieniądz!

  4. Wiarygodny i profesjonalny wizerunek Kontrahenta i Pracodawcy. Czystość w Firmie to przede wszystkim lepszy wizerunek i profesjonalne postrzeganie Twojej Marki. Zarówno przez Klientów, jak i pracowników.

  5. Czyste środowisko pracy. Utrzymanie czystości w newralgicznych pomieszczeniach jak kuchnia czy toaleta jest warunkiem zapewnienia bezpieczeństwa Twoim pracownikom! Regularne usuwanie bakterii i wirusów pozytywnie wpływa na lepsze samopoczucie Twojego zespołu. Pracownicy rzadziej chorują i korzystają ze zwolnień lekarskich. Swoją drogą wiesz, że na klawiaturze komputerowej jest 400% więcej bakterii niż na desce klozetowej? … A jak często czyszczone są sprzęty w Twojej firmie?

  6. Pozytywna atmosfera w pracy. Czy wiesz, że brudna kuchnia i niepozmywane naczynia mogą powodować konflikty wśród pracowników? Odsyłam Cię do tego artykułu.

  7. Zadbane wyposażenie oraz elementy wykończeniowe biura. Jeżeli dbasz o nie i pielęgnujesz je w odpowiedni sposób czeka Cię mniej remontów i zakupów. Warto się nad tym zastanowić. Na przykład – jeden z większych kosztów wyposażenia Twojego biura to wykładziny lub gres. Czy są odpowiednio zadbane? Czyszczone zgodnie z zaleceniami producenta?

  8. Profesjonalny sprzęt oraz środki czystości. Bez tego ani rusz. Powiedz „NIE” firmom, które nadal sprzątają środkami chemii gospodarczej. Profesjonalna chemia jest wydajna, skuteczna i powstała z myślą o zastosowaniu „przemysłowym”.

  9. Profesjonalny zespół pracowników. 

  10. Gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Osobiście nadzorujemy jakość naszych usług. Posiadamy też ubezpieczenie OC na kwotę 500 tys złotych.

 

 

Nie czekaj i nie marnuj czasu na dalsze poszukiwania!

Już znalazłeś dobrą firmę.

Teraz się z nami skontaktuj!

 

 

 

 

Sprzątanie obiektów

Sprzątanie terenów zewnętrznych

Prace specjalistyczne

Co możemy Ci zaoferować ?

Dzięki wdrożeniu platformy B2B, zbieramy na bieżąco opinie Klientów na temat współpracy z naszą firmą. Jesteśmy wdzięczni za każdą uwagę oraz uznanie. Poniżej przedstawiamy statystyki dotyczące naszych działań. Każda pozytywna ocena jest dla nas sukcesem i motywacją do dalszej pracy oraz podnoszenia jakości świadczonych usług.

4214

Wykonanych zleceń

95%

Zadowolonych klientów

4,5 / 5

Ogólna ocena serwisu sprzątającego

4,88 / 5

Ocena szybkości i zadowolenia z kontaktu z koordynatem obiektów

Rozpocznij współpracę w 4 krokach już dzisiaj!

Zobacz w jaki sposób rozpocząć współpracę z naszą firmą

Wizja lokalna
1

Wizja lokalna

Podstawowym kryterium wyceny usługi sprzątania jest dokonanie wizji lokalnej obiektu, którego dotyczy wycena. Pozwala ona określić specyfikę obiektu, materiałów wykończeniowych oraz oczekiwania Klienta.

Wycena usługi
2

Wycena usługi

Po dokonaniu wizji lokalnej obiektu, tworzymy harmonogram prac oraz wiarygodną wycenę usługi, dobierając odpowiednie technologie sprzątania, środki chemiczne oraz sprzęt. Oferta zostaje wysłana w ciągu 24h.

Podpisanie umowy
3

Podpisanie umowy

Po zaakceptowaniu oferty, następuje podpisanie umowy. Każda umowa z nasza firmą jasno określa warunki współpracy, a przygotowany uprzednio Harmonogram Prac, stanowi jej nieodłączną część.

Rozpoczęcie współpracy
4

Rozpoczęcie współpracy

Po podpisaniu umowy, dostajesz pełny dostęp do naszego Panelu Klienta. Współpracę rozpoczynamy już w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu podpisana umowy. Zapraszamy!