Sprzątanie terenów zewnętrznych

Firma Breclean chcąc zapewnić kompleksowość usług, w ramach świadczenia usług sprzątania obiektów, świadczy dodatkowo usługi utrzymania porządku na terenach zewnętrznych. Posiadamy niezbędne wyposażenie techniczne jak i doświadczenie w pracach na terenach zielonych oraz utwardzonych. Dodatkowo prowadzimy prace ogrodnicze:dbamy o roślinność już istniejącą oraz wykonujemy nowe nasadzenia na życzenie Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Soluta aut impedit voluptas saepe nisi veritatis, perferendis obcaecati, aliquam enim tempora. Deleniti saepe veniam ut blanditiis delectus, porro voluptatem obcaecati modi nesciunt voluptatum repellat suscipit deserunt, aperiam eveniet! Porro, tempore, nihil?

Całoroczna pielęgnacja terenów zielonych

Usługa całorocznej pielęgnacji terenów zielonych jest najczęściej usługą łączoną z sprzątaniem obiektów.
Wiosną i latem pielęgnujemy tereny zielone. Kosimy i podlewamy trawniki, przycinamy drzewka i krzewy, wykonujemy drobne prace ogrodnicze. Na życzenie klienta, zajmujemy się również obsadzeniem kwiatów wiosną. Utrzymanie ciągów komunikacyjnych polega głównie na ich systematycznym zamiataniu oraz usuwaniu chwastów i traw wyrastających spomiędzy krawężników i kostek.
Jesienią zajmujemy się grabieniem liści, usuwaniem suchych gałęzi, przycinaniem krzewów i drzewek oraz utrzymaniem czystości w ciągach komunikacyjnych podobnie jak wiosna i latem.
Zimą utrzymujemy w czystości ciągi komunikacyjne pieszych. Wysokiej jakości sprzęt pozwala nam na sprawne usunięcie każdej ilości śniegu. W mroźnych dniach pojawiają się także oblodzenia, które usuwamy chemicznie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Czyszczenie kostki brukowej

Nasza firma oferuje również czyszczenie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową. Czyścimy powierzchnie zanieczyszczone wszelkiego rodzaju substancjami, począwszy od kurzu po smary, oleje, powierzchnie porośnięte mchem i porostami, wykwitami wapiennymi. Czyszczenie polega na wstępnym położeniu piany ze zraszacza na zabrudzoną powierzchnię, a następnie umyciu całej powierzchni pod wysokim ciśnieniem i wysoką temperaturą za pomocą maszyny Karcher. Środki z których korzystamy, doskonale rozpuszczają wieloletnie zabrudzenia które zdążyły już głęboko wniknąć w czyszczone powierzchnie. Nieodłącznym elementem czyszczenia kostki jest zabezpieczenie jej powierzchni przed ponownym zabrudzeniem. Koszt usługi uzależniony jest od czyszczonej powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. W celu wyceny usługi prosimy o kontakt z naszym Przedstawicielem.

Odśnieżanie ręczne i maszynowe

Firma Breclean świadczy zimą usługi utrzymania w czystości pieszych ciągów komunikacyjnych i parkingów. Wysokiej jakości sprzęt pozwala nam na sprawne usunięcie każdej ilości śniegu. W mroźnych dniach pojawiają się także oblodzenia, które usuwamy chemicznie.

Odśnieżanie dachów

Zimą nasza firma świadczy również usługi odśnieżania dachów. Jeżeli będą Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Usuwanie sopli lodowych

Zimą nasza firma świadczy również usługi usuwania sopli lodowych z dachów. Jeżeli będą Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Czyszczenie rynien

W ramach utrzymania czystości w budynkach użyteczności publicznej, wykonujemy dodatkową usługę czyszczenia rynien. Jeżeli będą Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Sprzątanie po uroczystościach i eventach

Firma Breclean oferuje sprzątanie po bankietach, premierach, imprezach okolicznościowych, eventach, imprezach plenerowych. Oferta ta skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych.
Nasz personel bazując na profesjonalnym sprzęcie i środkach chemicznych najlepszych producentów doprowadzi do czystości wszystkie obiekty/tereny szybko i skutecznie. Jeżeli będą Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Szczegółowa oferta

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą sprzątania obiektów oraz terenów zewnętrznych.