Sprzątanie obiektów

Sprzątanie obiektów stanowi aktualnie 80% usług świadczonych przez firmę Breclean. Posiadamy niezbędne doświadczenie jak i wiedzę, dzięki której zapewniamy Państwu profesjonalną i fachową obsługę. Nieustannie chcemy podnosić jakość naszych usług, stąd przy udziale środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, utworzyliśmy platformę B2B, dzięki której zapewniamy Państwu: – szybki i bezpośredni kontakt z kierownikiem obiektu oraz opiekunem klienta – aktualne informacje o pracownikach wchodzących w skład personelu sprzątającego Państwa obiekt – dostęp do harmonogramu prac w każdym dniu wykonywania usługi – możliwość oceny pracy personelu sprzątającego oraz biura obsługi Klienta – aktualne informacje o wszystkich zamówionych usługach oraz produktach – skrócony proces zamawiania dodatkowych usług – dostęp do wszystkich faktur, zestawień, rozliczeń Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Biura

Czyste, schludne, uporządkowane biuro nie tylko wzbudza zaufanie klientów i gości firmy, ale prowadzi do stworzenia funkcjonalnego środowiska pracy oraz dobrego samopoczucia pracowników.

Zanim przystąpimy do realizacji usługi sprzątania biura dokonujemy wizji lokalnej biura, w celu zapoznania się z specyfiką powierzchni oraz szczegółowymi oczekiwaniami Klienta. Na tej podstawie tworzymy harmonogram prac, które będziemy wykonywać w trakcie trwania współpracy oraz wycenę usługi.
W ramach świadczenia usługi sprzątania biura proponujemy różne rozwiązania m.in. serwisy poranne, popołudniowe, nocne, serwisy dzienne.
Zapewniamy niezbędny sprzęt oraz środki niezbędne do wykonania usługi.
Firma Breclean stawia sobie za zadanie zapewnienie jak najwyższej jakości usług, stąd każdy sprzątany obiekt ma na stale przyporządkowanego Kierownika Obiektu. Kierownik jest odpowiedzialny za bezpośredni kontakt z Klientem, personelem na obiekcie i za wszystkie wykonywane tam prace. Zapobiega i rozwiązuje ewentualne problemy, odpowiada na prośby i pytania Klienta. Do każdego obiektu przypisany jest jeden zespół pracowników, przez co zapewniamy Panstwu poufność i bezpieczeństwo.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt z naszym Przedstawicielem. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie które sprosta Państwa oczekiwaniom.

Obiekty handlowe

Wraz z rozwojem gospodarczym w Polsce i na świecie w przestrzeni publicznej pojawia się coraz więcej obiektów wielkopowierzchniowych, a w ślad za tym coraz większe zapotrzebowanie na profesjonalne zarządzanie takimi obiektami, zwłaszcza na odpowiednie utrzymanie czystości dostosowane do specyfiki obiektu.
Centra handlowe podlegają jak każdy uczestnik rynku prawom konkurencji. Ponieważ rynek jest w coraz większym stopniu nasycony, wizerunek i postrzegana jakość stają się najistotniejszym elementem budowy marki obiektu. Usługodawcy obsługujący części wspólne oddziałują na  odczuwalną markę i renomę obiektu handlowego równie mocno jak najemcy. Są więc kluczowym elementem przewagi konkurencyjnej. Oznacza to, że profesjonalizacja zarządzania obiektem, a w tym usługami jako częścią wizerunku centrum handlowego jest nie tylko jednym z zadań związanych z ich administracją, lecz także odgrywa swoją rolę w wymiarze marketingowym i finansowym przedsiębiorstwa.
Firma Breclean wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta poza obsługą standardową , której podstawą jest nienaganna estetyka powierzchni sprzedażowych, świadczy szereg usług specjalistycznych związanych z utrzymaniem czystości.
np.: czyszczenie elewacji czy zabezpieczenie podłóg.

Placówki medyczne

Szpitale i inne placówki medyczne to miejsca, w których czystość ma wyjątkowe znaczenie. Warunki w jakich leczy się pacjentów, w dużej mierze wpływają na efekty tego leczenia. Sprzątanie w obiektach szpitalnych czy ośrodkach zdrowia, nie tylko musi być skuteczne, ale musi także spełniać szereg innych wytycznych. Po pierwsze musi
być ciche, ze względu na zapewnienie odpowiednich
warunków leczenia – spokoju dla pacjentów i dobrych warunków pracy dla lekarzy. Po drugie musi być bezpieczne.
Sprzątanie w szpitalach zawsze odbywa się w obecności pacjentów, w związku z tym nie możebyć dla nich szkodliwe ani niebezpieczne. Po trzecie, sprzątanie w szpitalach musi zapewniać najwyższy poziom higieny, tak aby w jak największym zakresie zapobiegać rozwojowi bakterii, grzybów i pleśni. W ramach sprzątania placówek medycznych nasza firma zapewnia profesjonalne środki czystości oraz sprzęt zapewniający odpowiednią jakość usługi.

Placówki oświaty

Wszyscy wiemy, że nasze dzieci zasługują na to, co najlepsze. Szukamy dla nich najlepszych placówek a pod uwagę bierzemy głownie rankingi szkół. Wybierzmy świadomie dla naszych dzieci „Zdrowe Szkoły” – dbające o czystość, a więc o:
• zdrowie naszych dzieci – gwarantujące uczestnictwo we wszystkich zajęciach,
• zdrowie nauczycieli – gwarantujące nieprzerwany tok edukacji,
• środowisko szkolne spełniające światowe normy czystości,
• sprawdzanie efektów sprzątania systemem natychmiastowego pomiaru czystości.
Nasza firma ma doświadczenie w utrzymaniu czystości w żłobkach, przedszkolach, szkołach podstawowych, liceach jak i szkołach wyższych. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Obiekty produkcyjno magazynowe

Zanim przystąpimy do realizacji usługi utrzymania czystości w obiekcie przemysłowym poddajemy analizie 3 czynniki:
- specyfika obiektu przemysłowego (rodzaj działalności),
- dobór odpowiednich technik sprzątania,
- stworzenie osobom pracującym odpowiedniego zaplecza w zakresie socjalno-sanitarnym. W celu prawidłowego przeprowadzenia analizy przeprowadzamy audyt – inwentaryzację danego obiektu. Informacje, które pozyskamy, przygotowane w formie pisemnej, pozwolą na dobór odpowiednich technik i technologii, a w efekcie wpłyną na wybór sprzętu i środków chemicznych.

Restauracje

Parkingi i garaże

Nasza firma posiada doświadczenie w doczyszczaniu oraz bieżącym utrzymaniu czystości na parkingach oraz garażach podziemnych. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, pozwalającym wydajnie obsłużyć duże powierzchnie. Podejmujemy się doczyszczania posadzek jak i bieżącego utrzymania ich w czystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Osiedla mieszkaniowe

W ramach usługi sprzątania osiedli mieszkaniowych zadbamy o utrzymanie czystości w klatkach schodowych oraz wszystkich miejscach ogólnodostępnych dla mieszkańców budynku. Oferujemy następujące rozwiązania:
- Stały serwis sprzątający
- Serwis dzienny
- Całoroczne utrzymanie terenów zewnętrznych
- Utrzymanie czystości w garażach podziemnych
- Odśnieżanie oraz usuwanie oblodzeń
- Cykliczne doczyszczanie maszynowe podłóg oraz mycie okien
- Deratyzacja, dezynsekcja
- Drobne prace "złotej rączki"


Kina, teatry, spa, siłownie, hale sportowe

Firma Breclean zajmuje się nie tylko sprzątaniem standardowych powierzchni w obiektach użyteczności publicznej, ale także sprzątaniem obiektów o specyficznej charakterystyce tj. kina, teatry, siłownie, hale sportowe, gabinety spa. Każda z przedstawionych powierzchni wymaga innej technologi sprzątania. W celu wyceny usługi prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem, który dokona wizji lokalnej obiektu oraz przedstawi Państwu ofertę dostosowaną ściśle do Państwa potrzeb.

Szczegółowa oferta

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą sprzątania terenów zewnętrznych oraz wykonywania prac specjalistycznych.